Soutěž NAŠI NEJLEPŠÍ

6. září 2017

Na slavnostním shromáždění studentů a zaměstnanců školy, které se konalo dne 4. 9. 2017 k zahájení školního roku 2017–2018, byli oceněni studenti, kteří se umístili v soutěži „Naši nejlepší“ v uplynulém školním roce.

Tradičně byly vyhlášeny výsledky soutěží „Nejlepší studenti“ a „O nejlepší třídu“ a vyhlášeni „Skokani roku“.

Umístění studentů a vyhodnocení tříd je posuzováno podle stanovených kritérií, což je především prospěch s přihlédnutím k docházce a práci nad rámec školních povinností (reprezentace školy ve vědomostních soutěžích, charita a sportovní reprezentace). Podmínkou pro účast třídy v soutěži je mimo jiné také stoprocentní úhrada příspěvků SRPŠ, ve spolupráci s kterým soutěž probíhá.

Skokanem roku se stávají studenti, kteří dosáhli v předešlém školním roce výrazného zlepšení prospěchu ve srovnání s předcházejícím školním rokem.

 

SRPŠ při našem gymnáziu věnuje finanční prostředky na nákup odměn pro oceněné studenty – poukázek na knihy nebo vstupenek na filmová představení.

Nejlepším studentem školy byl v druhém pololetí školního roku 2016–2017 Richard Fluxa z 2.C. Nejlepší třídou druhého pololetí se stala 1.C s třídním profesorem Jiřím Bokem.

Seznam nejlepších studentů gymnázia je zveřejněn na desce cti školy.

L. Vašků

Zobrazeno 955 krát Naposledy změněno pátek, 08 červen 2018 09:37

GULZ na sítích

Sledujte nás na sociálních sítích:

Kontakty

Gymnázium U Libeňského zámku
U Libeňského zámku 1, 180 00  Praha 8

Jak k nám