Do školy na kole

12. červen 2018

Do soutěže „Do školy na kole“, která probíhala během měsíce května 2018, se zapojilo 15 žáků z prvního a druhého ročníku naší školy a 5 pedagogů, z nichž čtyři jezdili na kole a jeden chodil pěšky. Soutěžilo se v tří- až pětičlenných týmech. Škola uhradila za všechny účastníky startovné a všichni obdrželi soutěžní trička. Soutěž pořádala organizace Auto Mat; pro školy to byl letos pilotní ročník a mohly se účastnit jen vybrané školy. Souběžně probíhala známější akce „Do práce na kole“.
Tým pedagogů obsadil v Praze první místo v „týmové pravidelnosti“ a na slavnostním večírku 7. 6. 2018 si zástupci týmu převzali odměnu.
Smyslem akce je podpořit alternativní dopravu. Naše škola má velmi dobré zázemí pro cyklisty v podobě krytých uzamykatelných stojanů na kola. Děkuji všem, kteří se do soutěže zapojili, a věřím, že budou v cestách do školy pokračovat na kole i mimo soutěž. Přeji všem hodně šťastných kilometrů.


Eva Jirousová
koordinátor soutěže

Zobrazeno 419 krát

Galerie Obrázků

GULZ na sítích

Sledujte nás na sociálních sítích:

Kontakty

Gymnázium U Libeňského zámku
U Libeňského zámku 1, 180 00  Praha 8

Jak k nám