Volejbalový turnaj

28. září 2018

Dne 20. 9. 2018 proběhl každoroční chlapecký volejbalový turnaj mezi středními školami a ani tentokrát nechyběla naše škola. Turnaj probíhal za krásného, i když chladného dopoledne na kurtech Meteoru Praha. Každá škola byla zařazena do šestičlenné skupiny, z které postupovaly pouze dva týmy do krajského kola. Celkem se zúčastnilo 24 škol z různých částí Prahy. Naše družstvo šlo do turnaje s velkým nasazením a odhodláním, protože jsme měli silný tým (Ondra, Marek, Jakub, Vít, Tomáš, Matouš, Michal, Jáchym, Vašek) složený ze tří aktivně hrajících volejbalistů a dalších velice šikovných hráčů. Ačkoli naše nasazení bylo obrovské, prohráli jsme hned první zápas s Gymnáziem Litoměřická, jehož tým byl složený pouze a jen z volejbalistů. Další zápasy už byly vyrovnanější a nakonec jsme po skvělých bojích obsadili 5. místo ve skupině, které bohužel nebylo postupové, a tak se naše škola musela se třemi prohrami a dvěma výhrami s turnajem rozloučit. Celý turnaj měl bezchybný průběh a školy mezi sebou svedly zajímavé a napínavé zápasy. Závěrem bych chtěl poděkovat všem členům našeho týmu a dokonalému koučovaní ze strany pana profesora Stanislava Kettnera.                                  

Ondřej Piekarz, 4.B

Zobrazeno 313 krát

GULZ na sítích

Sledujte nás na sociálních sítích:

Kontakty

Gymnázium U Libeňského zámku
U Libeňského zámku 1, 180 00  Praha 8

Jak k nám