GULZ – GYMNÁZIUM U Libeňského zámku, Praha - Filtrované položky podle data: prosinec 2016
24. prosinec 2016 In Archiv akcí

V úterý 20. prosince 2016 se zde konalo společné vystoupení členů dramatického kroužku působícího při ZŠ Lužná a členů pěveckého sboru GULZ. Kostel byl po dlouhé době zcela zaplněn rodiči, přáteli a učiteli učínkujících i občany obce. Atmosféra byla báječná díky výkonu i nadšení žáků a jejich učitelů K. Čermákové, A. Kobák a I. Tolarové, které společné vystoupení nastudovaly. Předvánoční nálada byla umocněna i nádhernou akustikou kostela. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude místním spolkem Barbora použit na opravy.

Děkujeme a těšíme se na další společná vystoupení.

B. Dvořák

13. prosinec 2016 In Archiv akcí

Vyhlásili jsme vítěze druhého ročníku fotografické soutěže s tématikou prázdnin. Ocenění v podobě dárkových poukazů na nákup fotoslužeb získaly Eliška Pecharová, Valerie Zagrebelná, Lucie Limburská a Karolína Mlezivová. Krásné fotografie nabité sluníčkem, exotikou i poezií si můžete prohlédnout na výstavě v nejvyšším mezipatře!

Redakce The Gulz Times

1. prosinec 2016 In Archiv akcí

V týdnu od 21. do 25. 11. 2016 proběhly na Přírodovědecké fakultě UK v Praze Dny geografie. Někteří naši studenti z třetího a čtvrtého ročníku a celá třída 1.B se zúčastnili přednášky profesora Bohumíra Janského K pramenům Amazonky, poté Alexandr Vondra diskutoval na téma Krize Evropské unie. Odpolední program pokračoval zajímavým vyprávěním o Havaji a amerických národních parcích.

Studenti se poutavou formou seznámili s mnoha zajímavými informacemi i neopakovatelnými zážitky z cest.

Jana Mudrová, Věra Matěková

1. prosinec 2016 In Archiv akcí

Ve dnech 24. – 26. 11. 2016 se v Kongresovém centru uskutečnil již 21. ročník veletrhu středních a vyšších odborných škol Schola Pragensis. Mezi stálými účastníky nechybělo ani naše gymnázium. Na stánku školy profesoři a studenti podávali informace o studiu, rozdávali propagační materiály a prostřednictvím prezentací seznamovali návštěvníky s činností školy.

Děkuji všem, kteří se veletrhu aktivně účastnili, za propagaci školy mezi veřejností.

I. Lambeitlová

GULZ na sítích

Sledujte nás na sociálních sítích:

Kontakty

Gymnázium U Libeňského zámku
U Libeňského zámku 1, 180 00  Praha 8

Jak k nám