GULZ – GYMNÁZIUM U Libeňského zámku, Praha - Filtrované položky podle data: září 2017
27. září 2017 In Novinky

V pátek 22. 9. 2017 jsme se s naším týmem zdatných sportovců vypravili na atletické závody středních škol na Kotlářce. 24 statečných chlapců a dívek různého sportovního zaměření se odhodlaně vydalo reprezentovat školu mezi ostřílenými atlety.
Účastnili jsme se několika atletických disciplín, jako například vrh koulí, běh na různé vzdálenosti nebo skok do dálky či do výšky. V řadě z nich jsme jako jednotlivci obsadili skvělé umístění, ale výsledné skóre se počítalo v rámci týmu. Náš dívčí tým získal krásné 6. místo z celkových 12 týmů a chlapci obsadili 12. příčku ze 17. Konkurence byla obrovská, závodu se účastnila řada profesionálních atletů, ale naši sportovci nešli na hřiště s nejmenší známkou strachu.
Celý den byl hlavně o týmové spolupráci a "Gulzáci" byli rozhodně ti nejhlučnější fanoušci na stadionu. Během závodu panovala pohodová atmosféra a celý tým si den skvěle užil.
Všichni už nedočkavě odpočítáváme dny do dalších závodů a jsme odhodlaní podat ještě lepší výkony.

Kristýna Kavková (3.C)

26. září 2017 In Novinky

Stejně jako v předchozích letech se žáci všech tří tříd prvního ročníku vydali se svými třídními profesory do Srbska, aby si u Berounky užili mnoha her, pohybu, dobrodružství, fyzické a duševní aktivity i diskuse podporující samostatné myšlení a také se něco nového dozvěděli o své třídě.

Lucie Feyfrlíková

GULZ na sítích

Sledujte nás na sociálních sítích:

Kontakty

Gymnázium U Libeňského zámku
U Libeňského zámku 1, 180 00  Praha 8

Jak k nám