GULZ – GYMNÁZIUM U Libeňského zámku, Praha - Filtrované položky podle data: červen 2018
20. červen 2018 In Novinky

V termínech 4. – 9. 6. a 11. – 16. 6. 2018 proběhly sportovně-turistické kurzy tříd 3.A, 3.B a 3.C v Třemošnici, městečku pod Železnými horami. Žáci měli možnost seznámit se s celou řadou sportů a vyzkoušet si i takové aktivity, které při běžných hodinách TV nelze realizovat. Náplní kurzu byl atletický trojboj, turnaj v softbalu, turnaj ve volejbalu i turistická část, ve které všichni navštívili dominantu regionu – zříceninu hradu Lichnice s rozhlednou Miladou – a žáci třídy 3.A ještě unikátní technickou památku – Berlovu vápenku. Na závěr pobytu byl tradiční táborák s opékáním špekáčků.
Počasí nám přálo a všeobecně panovala přátelská atmosféra.
Za tým tělocvikářů doufám, že těch pár společně prožitých dní splnilo svůj účel a zůstanou našim žákům jako hezká vzpomínka do dalších let.
Eva Jirousová

19. červen 2018 In Novinky

V době hlavních letních prázdnin školního roku 2017/2018 bude na škole prázdninový provoz zajištěn takto:

Úřední hodiny pro veřejnost v době hlavních prázdnin:

středa   10.00 – 15.00 hod.

telefon: 266 199 750

František Kosina

ředitel školy         

 

12. červen 2018 In Novinky

Do soutěže „Do školy na kole“, která probíhala během měsíce května 2018, se zapojilo 15 žáků z prvního a druhého ročníku naší školy a 5 pedagogů, z nichž čtyři jezdili na kole a jeden chodil pěšky. Soutěžilo se v tří- až pětičlenných týmech. Škola uhradila za všechny účastníky startovné a všichni obdrželi soutěžní trička. Soutěž pořádala organizace Auto Mat; pro školy to byl letos pilotní ročník a mohly se účastnit jen vybrané školy. Souběžně probíhala známější akce „Do práce na kole“.
Tým pedagogů obsadil v Praze první místo v „týmové pravidelnosti“ a na slavnostním večírku 7. 6. 2018 si zástupci týmu převzali odměnu.
Smyslem akce je podpořit alternativní dopravu. Naše škola má velmi dobré zázemí pro cyklisty v podobě krytých uzamykatelných stojanů na kola. Děkuji všem, kteří se do soutěže zapojili, a věřím, že budou v cestách do školy pokračovat na kole i mimo soutěž. Přeji všem hodně šťastných kilometrů.


Eva Jirousová
koordinátor soutěže

GULZ na sítích

Sledujte nás na sociálních sítích:

Kontakty

Gymnázium U Libeňského zámku
U Libeňského zámku 1, 180 00  Praha 8

Jak k nám